Lokalizační jednotky

GPS lokalizátor AUTOPATROL je vyspělý bezpečnostní a vyhledávací systém pro automobily, jehož používání je však překvapivě snadné a efektivní. S jednotkou v automobilu komunikujete přímo prostřednictvím SMS zpráv. Vaše vozidlo si jednoduše monitorujete sami. Díky tomu neplatíte žádné poplatky za asistenční služby, ale pouze za odesílané SMS zprávy.

V případě odcizení nebo napadení Vašeho vozidla ihned obdržíte na mobilní telefon poplachovou SMS zprávu s informací o rychlosti a poloze vozidla.Po kliknutí na odkaz v přijaté SMS zprávě se zobrazí mapa s polohou vozidla přímo na displeji mobilního telefonu! Zprávu s informací o aktuální poloze vozidla si můžete také kdykoli vyžádat SMS příkazem.

Velká přesnost lokalizace vychází z použité GPS technologie. Odchylka se tak pohybuje pouze v jednotkách metrů! Lokalizátor může zasílat poplachové SMS až na 3 přednastavená telefonní čísla.Pokud Váš telefon nemá připojení k internetu, je možné vyhledat polohu automobilu na internetu na počítači prostřednictvím speciální internetové stránky.Po zadání souřadnic bude zobrazena poloha automobilu na tradiční vektorové mapě, jejíž měřítko lze libovolně měnit. Pokud chcete, můžete využít také družicových záběrů oblasti, ve které se automobil nachází.Polohu střeženého vozidla je možné sledovat také přes webové stránky http://www.satmaps.net . – záruka 2 roky

Keetec EasyTrack

EASYTRACK systém pro sledování a zabezpečení vozidel. Online sledování vozidla na mapách Google, generování knihy jízd za zvolené období, nadstandardní zabezpečovací funkce. Možnost připojení na pult centrální ochrany komunikace Contact ID protokolem.

Popis zařízení:
– Jednotka je určená pro vozidla s palubním napětím 12V a 24V, jednoduché připojení bez přídavných modulů
– Univerzální vstup pro připojení libovolného autoalarmu
– Hlášení narušení vstupů až na 4 tel. čísla voláním nebo SMS zprávou
– Vstup pro připojení PANIC tlačítka nebo nárazového G snímače
– Sledování pohybu vozidla při parkování, info při pokusu o odtažení
– Sledování GSM a GPS signálu při pokusu o zrušení aktivace poplašného výstupu
– Sledování stavu akumulátoru ve vozidle, info při poklesu pod nastavenou hodnotu
– Možnost komunikace s pultem centrální ochrany / Contact ID protokol /
– Vestavěné relé pro blokování elektroniky vozidla nebo připojení sirény
– Datová komunikace jednotky se serverem GPRS protokol prostřednictvím GSM sítě
– Editovatelné texty SMS zpráv pro jednotlivé události
– Možnost individuálně nakonfigurovat zasílání info pro každý vstup zvlášť
– Získání info o aktuální poloze a rychlosti vozidla prozvoněním z autorizovaného telefonu
– Přehledné nastavení a konfigurace jednotky ve vozidle rychle a jednoduše lokálně přes USB, nebo na dálku přes internet, případně konfiguračním SMS zprávou
– Možnost ukládání dat do interní paměti jednotky v případě roamingu
– Možnost online sledování iv roamingu

Online demo najdete na www.easytrack.cz – záruka 2 roky  produktový-list-Easy-Track2

Basic LE

Basic LE je univerzální lokátor určený do automobilu, motocyklu, karavanu, pracovního stroje nebo lodi. Vozidlo je možné monitorovat z každého počítače s přístupem na internet. Je možné zjistit aktuální polohu, ale také zpětně trasy kde se vůz nacházel. Jednotka má pracovní napětí 12V/24V.  Malé rozměry.

– záruka 2 roky

provoz na 6 měsíců se službou dispečink ZDARMA