Magicar 870AS / 870AS can

Magicar M870AS zaujímá pozici trhového lídra  v segmentu dvoucestných analogových autoalarmů. Kompletní nabídka bezpečnostních a komfortních funkcí včetně dálkového startu, preciznost vyhotovení a spolehlivost garantují pozici jedničky na trhu.

Magicar M870AS je doposud nejlépe vybaveným alarmem. A to nejen z hlediska hardwarového provedení, ale také způsobu obsluhy a možnosti nastavení. Několik příkladů funkcí, které tento alarm nabízí a omezení funkčnosti u alarmů, kterým právě tyto funkce chybějí.

Dvojitý odemykací/uzamykací impulz – mnoho vozidel dokáže  blokovat zámky dvoupolohově. Pokud první poloha znamená uzamknutí vozidla, druhá blokuje samotný zámek. Anebo pokud by odemknutí jedním impulzem odemklo pouze dveře řidiče, druhý impulz odemkne zbývající dveře. Dvojité impulzy na centrální zamykání využívá více výrobců s různou funkcionalitou, pokud ale alarm neposkytuje dvojitý impulz, je montáž do těchto aut komplikovaná a funkčnost alarmu omezená.

Odemknutí vozidla na moment dálkového startu – mnoho automobilů nelze nastartovat, jsou-li uzamknuté dveře. V takovém případě nelze využívat funkci dálkového startu. M870AS ale dokáže na krátkou dobu auto odemknout a následně zamknout. Řídící jednotka vozidla tehdy povolí auto nastartovat, vozidlo je ale nadále plně hlídané.

Deaktivace otřesového snímače, resp. přídavných snímačů u dálkového startu – libovolně nastavitelné. Pokud tuto možnost alarm  neumožňuje, často nelze udržet vozidlo v dálkově nastartovaném režimu, protože dochází ke spouštění poplachů a automatickému vypnutí motoru. Jedním z řešení je snížení citlivosti anebo vypnutí vnitřních snímačů, což ale omezuje zabezpečení vozidla. Magicar M870AS přitom umožňuje nastavit maximální citlivost snímačů, které se ale při dálkovém startu deaktivují.

Nastartování vozidla při poklesu pod přednastavenou teplotu – všechny lépe vybavené alarmy s dálkovým startem už několik let poskytují funkci ověření teploty v interiéru vozidla. Pouze nejnovější generace alarmu Magicar vzájemně kombinuje sledování teploty v interiéru a dálkový start.   Magicar 870AS uživatelský manuál