CONSTRUCT SECURITY

Vážení zákazníci,
nepřehlédněte tuto mimořádnou novinku. Jako naši zákazníci máte jedinečnou možnost stát se členy programu CONSTRUCT SECURITY, programu, který je určen právě vám, majitelům vozů ochráněných mechanickým zabezpečením vozidel proti krádeži CONSTRUCT. Bohužel i přes veškerá opatření může ke krádeži vašeho vozu dojít a na vás je pak úhrada spoluúčasti na pojistném plnění, která většinou činí 5 až 10% pořizovací ceny vozu. Jako by jedno neštěstí nestačilo! Program CONSTRUCT SECURITY vám tuto ztrátu v plné výši vyrovná.

Příklad výhody plynoucí ze členství v programu CONSTRUCT SECURITY:

Klientovi bylo přes všechna opatření odcizeno havarijně pojištěné vozidlo v hodnotě 600.000,- Kč. Policie pachatele ani vozidlo nenajde.Pojišťovna klientovi pojistnou částku za vozidlo uhradila, ale zkrácenou o spoluúčast. Při běžné 10% spoluúčasti tak pojišťovna krátí klienta o 60.000,- Kč.Pokud je náš klient členem programu CONSTRUCT SECURITY , dostává tuto částku neprodleně vyplacenou zpět.Členovi programu byla vyplacena částka 60.000,- Kč na základě registrace a uhrazeného ročního členského poplatku ve výši 857,- Kč. Člen programu tedy neutrpěl, z titulu odcizení vozidla, respektive ze spoluúčasti na pojištění, žádnou finanční ztrátu.

Účast v programu je podmíněna:
existencí havarijní pojistky s pojištěním rizika krádeže do výše 1.800.000,- Kč,
spoluúčastní do 10%,
registrací v programu,
uhrazením členského poplatku
a samozřejmě mechanickým zabezpečením CONSTRUCT ve vozidle.
Členský poplatek se podle ceny vozidla, respektive pojistné částky, pohybuje v rozmezí od 689,- do 981,- Kč za rok.

Written by

Integer dapibus gravida bibendum. Maecenas condimentum semper ligula, et ornare odio tincidunt at. Integer metus dui, scelerisque ut condimentum ac, mollis ac odio. Phasellus non varius metus. Nam et sapien in sapien lobortis luctus et ac risus. Donec eget sapien ipsum, in condimentum nisl. Integer sodales mollis felis eget elementum. Nullam ut augue lectus, a imperdiet leo. Etiam laoreet ornare aliquam.

No Comments Yet.

Leave a reply