Jsme BMW specialisté

Vážení přátelé,
po pětiletém vývoji mechanického šoupěte do vozidel BMW, si vám dovolujeme nabídnout naprosto unikátní, vyjímečné řešení. Pro velmi jemné a přesné řazení vozidel BMW se podařilo odladit mechanické šoupě, které má dva stavy. Zamčeno/odemčeno. Srdcem systému je izraelský X-100 s vložkou MUL-T-LOCK Interactive. X-100 MUL-T-LOCK Interactive je ovládán pouhým otočením klíče. Nic se ze systému nevyjímá, nic se nevkládá. X-100 MUL-T-LOCK Interactive má bezpečnostní trezorovou vložku, příslušné atesty MD, certifikáty NBÚ (Národní bezpečnostní úřad) a Trezor Test apod..

Použitá bezpečnostní vložka MUL-T-LOCK Interactive představuje nejvyšší bezpečnostní standard používaný např. v bankách, trezorech apod. Základem je patentovaná konstrukce stavebnicové zámkové vložky s teleskopickými stavítky a plochého klíče s tzv. interaktivním stavítkem. Část stavítka je vyjmuta z vložky a pohyblivě umístěna na klíči, což prakticky zamezuje jakémukoliv překonání vložky. Efekt interaktivního stavítka též spočívá v tom, že odemykací kombinace není 100% na klíči, ale jen částečně. V praxi to znamená, že duplikát klíče nelze vyrobit pouhým kopírováním klíče. Klidně můžete dát klíč “nepříteli”, a když se k vám klíč vrátí, víte, že si nikdo za vašimi zády nemohl klíč přidělat. Náhradní klíče jdou vyrobit pouze podle bezpečnostní karty!

Montáž do vozidel BMW je náročná, vyžaduje určité zkušenosti s vozidly BMW a hlavně pečlivý přístup. Po úzké spolupráci s prodejci BMW v Praze si vám dovolujeme nabídnout výjezdní tým, který provádí montáže přímo u prodejců vozidel BMW. Standardně provádíme montáže v našich prostorách, na adrese Rozkošného 4, 150 00 Praha 5.

Written by

Integer dapibus gravida bibendum. Maecenas condimentum semper ligula, et ornare odio tincidunt at. Integer metus dui, scelerisque ut condimentum ac, mollis ac odio. Phasellus non varius metus. Nam et sapien in sapien lobortis luctus et ac risus. Donec eget sapien ipsum, in condimentum nisl. Integer sodales mollis felis eget elementum. Nullam ut augue lectus, a imperdiet leo. Etiam laoreet ornare aliquam.

No Comments Yet.

Leave a reply