Construct

Construct- DOPORUČUJEME Construct je nejčastěji montovaný zámek zpátečky

Mechanické zabezpečovací zařízení Construct je vhodné pro automobily všech značek jak s manuální, tak automatickou převodovkou. Construct je vysoce kvalitní bezpečnostní systém českého výrobce s dlouholetou tradicí, zajišťující maximální ochranu Vašeho vozu před odcizením. U výrobků Construct je kladen velký důraz na design a tak jsou zámky řešeny aby co nejméně zasahovaly do interiéru vozidla. Odmykání a zamykání zámku je za pomoci klíče.

CONSTRUCT SAFETRONIC – Elektromechanický zámek zpátečky Construct

SAFETRONIC je první zařízení na světě, které zamyká řadicí páku zcela automaticky. Nemá žádné vnější prvky, které by zasahovaly do interiéru vozidla.Ovládá se pouze při odblokování řadící páky pomocí bezkontaktního čipu.Řídicí jednotka dává pokyn k zablokování řadící páky po vytažení klíčku ze zapalování při zařazeném zpětném chodu u manuální převodovky nebo při poloze Parking u automatické převodovky.Pro odblokování musí řidič použít bezkontaktní čip,který přiloží na určité místo v interiéru vozidla.Pod tímto místem se skrývá identifikační modul,který ověří oprávněného uživatele.Bez řádné identifikace není možno zařízení odblokovat.

SAFETRONIC má natolik sofistikované softwarové vybavení,že zcela odstraňuje jakoukoli možnost chybné manipulace nebo nechtěného uzamčení vozidla během jízdy či při zastavení na křižovatce.Byl vyvíjen tři roky a na jeho výrobu jsou použity speciální elektronické a mechanické součástky, které jsou schopny pracovat v extrémních klimatických podmínkách od minus 40 do plus 120°C.Zkoušky byly provedeny na 100 000 cyklech bezchybného provozu.Tento bezpečnostní systém se nedá demontovat, rozbít ani zmrazit kapalným dusíkem.Je patentově chráněn jako unikátní řešení zabezpečení vozidla proti krádeži.Seznam vozidel, které lze uzamknout zařízením SAFETRONIC – Audi, Chrysler, Ford, Mercedes, Seat, Škoda, Volvo, VW. – záruka 2 roky

CONSTRUCT 3 SYSTEM – Mechanický zámek zpátečky a kapoty Construct

Produktovou řadu třetí generace představuje zcela revoluční řešení blokující činnost převodovky s možností kombinace se zámkem kapoty. Je jím CONSTRUCT 3 SYSTEM.

Revoluční CONSTRUCT 3 SYSTEM je vybaven patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Blokační zarážka zámku převodovky totiž znemožňuje pohyb úhlové páky, a tím vyřazení zpětného chodu vozidla. Současně zajíždí blokační zarážka zámku kapoty do oka, které je umístěno na kapotě, a znemožňuje tak její otevření. V současnosti roste počet krádeží zařízení pod kapotou, zejména drahých xenonových světel, čemuž tento bezpečnostní systém dokáže zabránit.

Cílem vývoje nového systému zabezpečení je snaha nabídnout CONSTRUCT 3 SYSTEM na většinu osobních automobilů. Mezi další velké výhody zabezpečení CONSTRUCT 3 SYSTEM patří jednoduchá obsluha. K odemknutí a uzamknutí mechanického provedení produktu proto stačí jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k zablokování nebo odblokování převodovky a zároveň i zámku kapoty. „Vedle mechanického zamykání, jež se klasicky ovládá klíčem, si zákazník bude moci v budoucnu zvolit i zamykání elektronické,“ uvedl k systému Mgr. Michael Picka, obchodní ředitel společnosti CONSTRUCT, na tiskové konferenci při představení nové technologie CONSTRUCT 3 SYSTEM.

Systém je odolný nejen proti vrtání, ale také rozlomení a vyhmatání planžetou. CONSTRUCT 3 SYSTEM je totiž odolný vůči tepelným a chemickým vlivům, přičemž jeho účinnost není závislá na stavu autobaterie ani jiných funkcích vozidla. Použité materiály jsou natolik odolné,že ani po silném podchlazení tekutým dusíkem nejsou křehčí a poddajnější.Všechny ovládací prvky systému jsou umístěny tak, aby nerušily vzhled interiéru a nesnižovaly funkčnost dalších prvků vozidla. Zloději velmi rychle pochopí, že se při pokusu o překonání celý systém samočinně zablokuje v uzamčeném stavu a to je hlavní cíl prevence – odrazení pachatele.

Seznam vozidel, které lze uzamknout zařízením CONSTRUCT 3 SYSTEM : Audi, Kia, Opel, Škoda, Toyota, Volkswagen.
Vzhledem ke špičkové kvalitě výrobku nabízí výrobce, společnost CONSTRUCT, záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.